گروه صنعتی شیشه کاویان جام

دیباچه گروه صنعتی شیشه کاویان جام


فعالیت خاندان رضا زاده در صنعت شیشه در سال 1338 هجری شمسی توسط حاج غلامحسین رضا زاده آغاز گردید . همت مضاعف ، تلاش بی وقفه ، رویکرد فنی و احترام به مشتری از گذشته تا به امروز سر لوحه فعالیت این صنعتگر شیرازی موفق بوده است . از جمله فعالیت های این صنعتگر پر تلاش میتوان به اجرای پروژه های ماندگار نظیر نصب شیشه برج مراقبت فرودگاه شیراز و پایگاه هوایی در دهه 40 خورشیدی و پیاده سازی طرح های هنری شیشه های حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) اشاره کرد .

در پرتو ارتقاء مستمر فعالیت های صنعتی و انتقال تجربیات و روحیه تلاشگر به نسل جوان ، در سال 1386 شرکت صنعتی شیشه کاویان جام تاسیس و مجموعه کاخانه جات تولید شیشه های عایق (دو یا چند جداره) ، شیشه های امنیتی ( لمینت ) ، شیشه های نشکن ( سکوریت ) و شیشه های خم راه اندازی گردید .

در سال 1387 با هدف توسعه بازار و عرضه محصولات استاندارد روز دنیا ، خط تولید درب و پنجره و پارتیشن upvc به مجموعه این کارخانجات اضافه شد .

در سال 1391 برای اولین بار درجنوب کشور ، گروه صنعتی شیشه کاویان جام موفق به دریافت نشان استاندارد ملی در تولید انواع شیشه های ایمنی گردید .

گروه صنعتی شیشه کاویان جام به عنوان یکی از تولید کنندگان به نام محصولات شیشه ای در جنوب ایران ، بر آن است تا با بهبود مستمر کیفیت ، کسب رضایت مشتریان ، توسعه بازارهای داخلی و نفوذ به بازار منطقه در اعتلاء نام محصولات ایرانی با کیفیت جهانی به ایفاء نقش بپردازد .